Agencja zatrudnienia

Zajmujemy się rekrutacją pracowników do opieki nad osobami starszymi w Polsce i za granicą, głównie w Niemczech.

Podejmujemy się także nietypowych zleceń poszukiwania i rekrutowania pracowników do pracy w kraju i poza jego granicami.

Oferta naszej firmy skierowana jest nie tylko do pracodawców lecz także dla osób poszukujących pracy.
Oferty pracy za granicą jak i w kraju są sprawdzone i rzetelne. Przyniosą Państwu atrakcyjne wynagrodzenie oraz satysfakcję z wykonywanej pracy.
Nasze wieloletnie doświadczenie, skuteczność i kreatywność przekładamy na praktyczne i konkretne rozwiązania tak, aby wszyscy Klienci byli usatysfakcjonowani, a oceniając efekty współpracy widzieli jej sens i wynikające z niej obopólne korzyści.

Numer certyfikatu agencji zatrudnienia – KRAZ 5657.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem tel. +48606333978 lub mailowo pod adresem biuro@np2.pl

Pytania i odpowiedzi

Czy NP2 - Konsulting pobiera opłaty za pośrednictwo?

Działając jako Agencja Pracy zgodnie z zasadami określonymi w ustawie, nie pobieramy opłat za pośrednictwo od kandydatów ani od pracowników po ich ewentualnym zatrudnieniu.

Jakie wymagania stawiane są wobec kandydatów?
Jest to uzależnione od ofert pracy na jakie aplikują kandydaci. Brak doświadczenia nie jest przeszkodą w podjęciu pracy.
Jakie dokumenty są wymagane przy podpisaniu umowy?
Do podpisania umowy niezbędne jest posiadanie dowodu osobistego, legitymacji studenckiej/uczniowskiej oraz numeru NIP.
Czy można podjąć zatrudnienie pomimo braku numeru NIP?
Podjęcie pracy pomimo braku numeru NIP jest możliwe. Natomiast należy niezwłocznie wystąpić z wnioskiem o jego nadanie do właściwego Urzędu Skarbowego. Okres oczekiwania to zwykle ok 3 tygodnie.
Ile czasu trwa rozpatrzenie aplikacji kandydata do pracy?
Okres rozpatrywania aplikacji wynosi od 2 dni do 2 tygodni.
Czy oprócz współpracy z NP2 - Konsulting mogę pracować jeszcze w innym miejscu?
Tak, posiadanie umowy zlecenia jest możliwe w przypadku kilku zleceniodawców, co niesie za sobą możliwość pracy w kilku miejscach jednocześnie.
Czy posiadanie książeczki sanepidowskiej jest konieczne do podjęcia pracy?
W przypadku niektórych punktów usługowych i prac pomocniczych posiadanie książeczki i aktualnych badań jest niezbędne. Jeśli jednak nie posiadasz jeszcze książeczki pomożemy Ci ją wyrobić.
Na czym polega praca opiekunki w domu pacjenta?
Praca w domu pacjenta polega na opiece nad starszą lub chorą osobą, pomocy w czynnościach dnia codziennego, dbaniu, aby przyjmowała zalecane leki, dopilnowaniu i pomocy w przyjmowaniu posiłków oraz towarzyszeniu w codziennym życiu oraz prowadzeniu domu.
Jak funkcjonuje opieka całodobowa?
Przy opiece całodobowej w domu pacjenta codziennie jest 24 godziny na dobę opiekunka lub pomoc domowa. Jest to przeważnie ok. 8 godz. intensywnej pracy przy pacjencie, w nocy obowiązuje gotowość na wezwanie. Dwoje pracowników zmienia się w ustalonym regularnym rytmie. W domu pacjenta jest zapewniony zawsze oddzielny pokój i wyżywienie dla opiekunki lub pielęgniarki. Opiekunka lub opiekun osób starszych troszczy się o dom i sprawuje opiekę nad osobą starszą lub chorą.
Jakie są zarobki?
Ponieważ wysokość wynagrodzenia jest uzależniona od kwalifikacji, doświadczenia w opiece i poziomu znajomości języka niemieckiego oraz od zakresu wykonywanych obowiązków, wysokość zarobków możemy określić po uzyskaniu od Państwa informacji na te tematy.
Jak długo można pracować w Niemczech?
Oferujemy elastyczne warunki zatrudnienia. Oferujemy umowy na okres od 2 do 12 miesięcy. Istnieje również możliwość pracy w rytmie zmianowym.
Czy zatrudnianie polskich opiekunek w Niemczech jest legalne?
Praca jako opiekunka lub opiekun osób starszych jest absolutnie legalna! Jesteśmy legalnie działającą firmą. Wyznacznikiem legalnego pobytu pracownika delegowanego do pracy za granicą jest posiadanie formularza E101. Firma, która ubiega się o poświadczenie tych formularzy dla swoich pracowników, musi spełniać szereg kryteriów. Firma NP2 – Konsulting od początku swojej działalności spełnia te kryteria i wszyscy delegowani przez nas pracownicy posiadają wymagane formularze.